Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przewody mleczne do dojarek

( ilość produktów: 5 )

W naszym asortymencie posiadamy zróżnicowaną ofertę wielu części do dojarek, które możesz wykorzystać przy regeneracji swojego sprzętu. Wśród bogatego asortymentu otrzymasz różne przewody mleczne, dostosowane do pracy przy dojarkach przemysłowych i działających na niewielką skalę.

Wszystkie dostępne w tej kategorii przewody do dojarek charakteryzują się trwałością i jakością, poświadczoną określonymi certyfikatami i zezwoleniami. Dzięki temu są dopuszczone do pracy przy żywności na terenie Unii Europejskiej, spełniając szereg restrykcyjnych norm.

Wysokiej jakości przewody mleczne do dojarek

Posiadamy różne przewody mleczne o różnej długości i średnicy, a także przewody do pulsatora, powietrzne czy gumowe. To najwyższej klasy elementy zamienne, pasujące do najpopularniejszych modeli dojarek. Jeżeli nie masz pewności czy wybrany produkt będzie działał przy Twoim sprzęcie – skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania!

pixelpixel