Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Talerze do kosiarek rotacyjnych

( ilość produktów: 20 )

Talerz pełni ważną rolę w kosiarkach rotacyjnych, wspierając działanie noży. Po latach eksploatacji tego rodzaju maszyny może się jednak wyeksploatować, co utrudni poprawne ścinanie traw – nawet o mniejszej gęstości. Aby zapewnić ochronę przed taką sytuacją oferujemy wysokiej jakości talerze do kosiarek rotacyjnych. Pochodzą one od cenionych producentów i dopasowane są do maszyn o zróżnicowanych parametrach.

Sprawne talerze do kosiarek rotacyjnych – jakość zbliżona do oryginału

W naszym asortymencie posiadamy między innymi talerze do polskich kosiarek rotacyjnych, jak i zagranicznych modeli. Wszystkie talerze do kosiarek rotacyjnych posiadają gwarancję jakości producenta, co świadczy o ich możliwościach i trwałości. Każdy talerz tnący do kosiarki rotacyjnej został sprawdzony w momencie produkcji.

Sklep z częściami do kosiarek rotacyjnych

Posiadamy także innego rodzaju części do kosiarek rotacyjnych, w tym między innymi noże. Na pewno pomożemy zregenerować wyeksploatowane narzędzie rolnicze, przywracając je do pełnej wydajności.

pixelpixel