Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Monitory do kamer cofania

( ilość produktów: 9 )

Prawidłowe ustawienie maszyny rolniczej podczas jej pracy to klucz do efektywnego prowadzenia działań w polu. W naszym asortymencie posiadamy monitory do kamer cofania, które umożliwiają pełną kontrolę tego, co dzieje się za ciągnikiem w trakcie jazdy do tyłu.

Posiadamy wyłącznie sprawdzone i przetestowane monitory do maszyn rolniczych, które sprawdzą się w trudnych warunkach pracy. Wszystkie posiadają gwarancję jakości producenta.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie monitora do kamery cofania?

Kupując monitory do kamer cofania zwróć uwagę na ich odporność na trudne warunki pracy w polu takie jak zabezpieczenie przed kurzem czy wilgocią. Zweryfikuj również czy dane urządzenie pasuje do posiadanej w ciągniku kamery oraz sprawdź jaką jakość obrazu może wyświetlać dany monitor.

W naszej ofercie mamy tylko monitory od najlepszych producentów. Wiele modeli może sprawdzić się jako monitor do kilku kamer (nawet czterech). Dzięki temu zakres obrazu można zwiększyć także na boki i przód pojazdu.

Profesjonalne monitory do kamer maszyn rolniczych

Nasz asortyment jest bogaty w różnego rodzaju monitory (o wielkości nawet 10 cali). Niektóre można wykorzystać jako monitor do kilku kamer, podłączając cztery różne źródła obrazu. Poza monitorami mamy również osobne kamery cofania, a także kompletne zestawy składające się z dedykowanych ekranów i urządzeń rejestrujących obraz. Wszystkie powyższe urządzenia przydadzą się nie tylko w trakcie prac polowych, ale też w ruchu ulicznym.

pixelpixel