Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akumulatory do ciągników rolniczych

( ilość produktów: 61 )

Ciągniki rolnicze zużywają bardzo dużo energii elektrycznej. Ta wymagana jest nie tylko do pracy silnika, ale także nowoczesnych systemów elektronicznych, układów obsługi maszyn rolniczych (różnego rodzaju) oraz innych mechanizmów funkcjonujących w starszych i nowszych traktorach. Aby zapewniać prawidłowy i skuteczny sposób na ich zasilanie, oferujemy nowoczesny akumulator do ciągnika, występujący w naszej ofercie w różnych wariantach.

Czym powinien charakteryzować się odpowiedni akumulator do ciągnika? Powinien być m.in. odporny na wstrząsy, częste skoki napięcia oraz trudne warunki atmosferyczne. Słowem – powinien być gotowy do pracy przez cały czas. Takie też są akumulatory z naszej oferty, a o ich jakości świadczy gwarancja producenta.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie akumulatora do maszyny rolniczej?

Wybierając akumulator do ciągnika należy zwrócić uwagę na takie parametry jak:

  • pojemność akumulatora;
  • liczba amperogodzin;
  • prąd rozruchowy.

Istotny może być także rozmiar samego akumulatora, który powinien być dopasowany do miejsca wskazanego przez producenta na montaż. Wybierając odpowiedni rodzaj baterii warto sprawdzić dokładne wytyczne wskazane w instrukcji obsługi maszyny rolniczej.

Wysokiej jakości akumulatory do ciągników

Mamy różnego rodzaju akumulatory do ciągników, dostosowane do potrzeb małych traktorów oraz dużych pojazdów rolniczych wykorzystywanych w gospodarstwach rolnych na przemysłową skalę. Znajdziesz u nas akumulatory do ciągników rolniczych 12V, a także akumulatory do ciągników rolniczych 6V (o zróżnicowanych parametrach) takich producentów jak Autopart, Hertz, Gopart czy Agtech. Wskazane produkty mogą pasować także do maszyn przemysłowych oraz kombajnów rolniczych.

W naszej ofercie mamy także inne części do ciągników, w tym między innymi elementy do silnika i układu napędowego, układu hamulcowego, chłodniczego, części mechaniczne i pozostałe. Dostępne produkty pasują do różnych maszyn rolniczych i modeli ciągników. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pixelpixel