Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Filtry do maszyn i ciągników

( ilość produktów: 86 )

Układ paliwowy, powietrza, hydrauliczny, dopływ oleju i wiele więcej – wszystkie te mechanizmy wymagają prawidłowej pracy na bazie dostarczanych im surowców. Ich jakość musi być przejrzysta, bez jakichkolwiek zanieczyszczeń. To determinuje pracę pojazdów rolnych i innych maszyn, które pracują w polu. Aby zapewnić ich prawidłową eksploatację, w naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju filtry do maszyn rolniczych, w tym filtry do ciągników.

Wysokiej jakości filtry do ciągników rolniczych lub innych maszyn umożliwiają prawidłową filtrację cieczy lub powietrza i ograniczenie zużycia innych elementów. Z tego względu znajdziesz u nas wyłącznie sprawdzone części, które pomogą Ci w przedłużeniu żywotności swojego narzędzia pracy.

Wysokiej klasy filtry do ciągników Ursus i innych producentów

W naszej ofercie mamy różnego rodzaju filtry do maszyn rolniczych, które zagospodarują Twoje potrzeby. Znajdziesz u nas m.in. elementy do ciągników Ursus, Massey Ferguson, John Deere czy Zetor. Dostarczamy filtry do ciągników czy kombajnów w tym m.in. filtry paliwa, filtry oleju, powietrza, hydrauliczne, oleju silnikowego czy kompletne zestawy eksploatacyjne.

Jakość tych części potwierdza gwarancja producenta, którą dołączamy do zakupów. Stawiamy na zaawansowane technologicznie produkty, których działanie nie budzi zastrzeżeń naszych licznych i zadowolonych Klientów.

Wymiana filtrów w maszynach rolniczych

Filtry rolnicze, podobnie jak elementy filtrujące w innych pojazdach, wymagają wymiany eksploatacyjnej. Oznacza to, że nie powinieneś czekać do ich zużycia. Najczęściej wymienia się je co roku, w czasie przeglądów okresowych, dokonywanych przez użytkowników. Np. filtr oleju powinien być zmieniany w trakcie przeprowadzania zmiany oleju. Raz w roku (a niekiedy częściej, przy bardzo intensywnej eksploatacji) należy zmienić także filtr powietrza i filtr paliwa.

Oczywiście, jakakolwiek usterka układów paliwowego, hydraulicznego, powietrza czy dostarczania oleju do silnika także wymaga zmiany filtrów.

pixelpixel