Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wały przegubowe Aksan

( ilość produktów: 1 )

W naszym asortymencie posiadamy trwałe, skuteczne i bardzo wszechstronne wały przegubowo teleskopowe Aksan, które idealnie sprawdzą się w warunkach pracy rolnej. Umożliwiają skuteczne przeniesienie napędu z mechanizmu ciągnika rolniczego na maszynę rolną np. opryskiwacz czy siewnik.

Wały przegubowo teleskopowe Aksan

Wysokiej klasy wały przegubowo teleskopowe Aksan są niezbędne, aby wykonywać podstawowe i specjalistyczne prace rolne. To elementy odpowiadające za odbieranie mocy z wału odbioru mocy i przekazanie jej na wał przyjęcia mocy w maszynie. Podkreślmy, że wały do maszyn rolniczych Aksan są skuteczne, trwałe i bardzo bezpieczne przy użytkowaniu. Świadczy o tym gwarancja producenta.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wałów Aksan

Posiadamy również inne wałki WOM, które pochodzą od równie cenionych producentów (np. Waryński). Wszystkie charakteryzują się skutecznością podczas pracy. Z pewnością dobierzesz wał o określonym sposobie montażu oraz parametrach mocy czy długości.

pixelpixel