Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Węże hydrauliczne

( ilość produktów: 237 )

Przewody hydrauliczne

Przewody hydrauliczne mają obecnie bardzo szerokie zastosowanie. Znajdziemy je w maszynach rolniczych, leśnych, budowlanych oraz w szeroko pojętym przemyśle. Warto wspomnieć, że podobnie jak nasze siłowniki hydrauliczne, przewody hydrauliczne pracują bardzo często pod dużym obciążeniem oraz są narażone na przekazywanie bardzo wysokich ciśnień. Dlatego tak ważna jest ich szczelność oraz niezawodność.

W naszej ofercie posiadamy przewody hydrauliczne i węże Waryński

Węże Waryński wzmocnione zostały pojedynczym lub podwójnym oplotem z drutu stalowego. Cechuje je przede wszystkim szczelność. Jest to kontrolowane na każdym etapie produkcji. Dodatkowo węże zostały zabezpieczone żółtymi korkami, co zabezpiecza przed dodaniem się nieczystości do węża, co mogłoby skutkować uszkodzeniem elementów układu hydraulicznego.

Przewody i węże do myjek ciśnieniowych Karcher

Wśród przewodów i węży Waryński można znaleźć też te kompatybilne z myjkami wysokociśnieniowymi. Wąż do myjki karcher Waryński wyróżnia na pewno jakość wykonania i parametry, które osiąga. Węże te są wytrzymałe na wysokie ciśnienie pracy, wytrzymują nawet 400 Bar. Dodatkowo są w stanie pracować z bardzo wysokimi temperaturami, aż do 155 stopni Celsjusza. Ponadto posiadają osłony przy zakuciach, co zabezpiecza przed uszkodzeniami.

pixelpixel