Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Uszczelki rozdzielacza i oringi do opryskiwaczy

( ilość produktów: 12 )

Prawidłowa praca opryskiwacza oparta jest na odpowiednim uszczelnieniu jego elementów, w taki sposób, aby oprysk nie wydostawał się na zewnątrz nieodpowiednią drogą. Za taki stan rzeczy odpowiadają dobrze dobrane uszczelki do opryskiwaczy. W naszym asortymencie posiadamy ich bardzo szeroki wybór, który z pewnością będzie pasował do Twojej maszyny rolniczej.

Czym charakteryzują się odpowiednie uszczelki do opryskiwaczy? Muszą być odporne na działanie wysokiej i niskiej temperatury (bez tendencji do parcenia), wytrzymałe, ale także na tyle silne, aby utrzymać bardzo wysokie ciśnienie cieczy. Dostępne u nas części zamienne do opryskiwaczy w postaci uszczelek na pewno sprawdzą się w działaniu.

Oringi i zestawy uszczelek do opryskiwacza

Posiadamy różnego rodzaju uszczelki do rozdzielacza, w tym oringi o zróżnicowanej średnicy, a także uszczelki korpusu czaszy czy sekcji zaworów. Jeżeli musisz wymienić większą liczbę elementów, możesz z kolei kupić gotowe zestawy, dopasowane do Twojej maszyny. Owocnych zakupów!

pixelpixel