Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wały przekaźnika mocy (WOM)

( ilość produktów: 203 )

Od elementów wyposażenia maszyn rolniczych wymaga się przede wszystkim trwałości, odporności na intensywną pracę w trudnych warunkach atmosferycznych i sprawności w newralgicznych momentach. Dostępny w naszym asortymencie wał przekaźnika mocy Waryński czyli wałek WOM to najwyższa jakość, która pomoże Państwu w pracach polowych o szerokim zastosowaniu.

Czym jest wałek WOM?

To wał odbioru mocy, który służy do pośrednictwa w przekazywaniu mocy między elementem napędzającym, a odbierającym zapotrzebowanie na energię. Dzięki niemu możemy obsługiwać części ruchome w maszynach rolniczych, takie jak podnośniki do przyczep czy rozrzutniki.

Wały przekaźnika mocy Waryński do ciągników

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej klasy wałek WOM waryński, który sprawdzi się w różnych zastosowaniach. Czym się charakteryzują? Przede wszystkim pełną sprawnością i jakością pracy. To kompletne elementy o zróżnicowanych wymiarach, które dostosujecie Państwo zarówno do niewielkich pojazdów (np. polskiej produkcji), jak i maszyn zagranicznych o sporej mocy sprawczej. Oferujemy wyłącznie wałki najwyższej jakości, spełniające surowe wymagania użytkowników. Wśród bogatego asortymentu znajdziecie Państwo między innymi produkty firmy Waryński, która od wielu lat dostarcza wysokiej klasy części do maszyn i ciągników rolniczych. Zabezpieczają one części napędowe urządzeń i efektywnie przenoszą moc z pojazdu do odbiorcy.

Kompletny wałek odbioru mocy (WOM) do maszyn rolniczych

Posiadamy różnego rodzaju wały teleskopowo przegubowe do ciągników w tym wał przekaźnika mocy Waryński. Cały czas poszerzamy dostępny u nas asortyment, dbając o naszych Klientów. Mamy wały trójkątne, redukcje wału, adaptery, obudowy i wiele innych części. Jesteśmy pewni, że będziemy w stanie zaspokoić Państwa potrzeby dotyczące części do maszyn rolniczych – niezależnie od ich rodzaju i gabarytów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i pytań w razie wątpliwości.

pixelpixel