Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nakrętki do filtrów opryskiwacza

( ilość produktów: 19 )

Opryskiwacze rolniczo-sadownicze wymagają działania wysokiej klasy filtrów, aby ich praca była skuteczna na każdym etapie oprysków. W naszej ofercie posiadamy zarówno same filtry główne, jak i części eksploatacyjne do nich takie jak m.in. nakrętka filtra opryskiwacza. Jeżeli poszukujesz takich nakrętek – znajdziesz je w tej kategorii.

Dostaniesz u nas wiele części do opryskiwaczy, których jakość docenili nasi stali Klienci. Odpowiadamy na ich potrzeby, rozszerzając nasz asortyment i dając możliwość wyboru m.in. jednej z wielu nakrętek.

Nakrętki mocujące do zaworów i filtrów opryskiwaczy

Mamy różnego rodzaju nakrętki do opryskiwaczy, w tym między innymi ¾ lub 11/4 cala, do końcówki fi25, przeznaczone do filtrów małych i dużych, a także nakrętki motylkowe – przeznaczone do maszyn rolniczych starego typu. Każda nakrętka filtra opryskiwacza została wcześniej sprawdzona i gwarantuje wytrzymałość na poziomie oryginalnie montowanych części.

pixelpixel