Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wały Waryński Seria 5R

( ilość produktów: 16 )

Jesteśmy jednym z czołowych sprzedawców elementów do maszyn przemysłowych i rolniczych. Znajdziesz u nas wyspecjalizowane części zamienne do ciągników, sprzętów uprawnych i wielu innych. Jednym z najważniejszych części dostępnego u nas asortymentu są wały Waryński Seria 5R. To kompletne elementy, których jakość pozwala na efektywną pracę w trudnych warunkach rolnych.

Trwałe wały Waryński Seria 5R

Nasze wały Waryński Seria 5R pochodzą od cenionego producenta, dbającego o parametry tworzonych przez niego produktów. Każdy wał przekaźnika mocy Waryński (w naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje tych elementów) został dokładnie sprawdzony i posiada gwarancję jakości.

Postaw na części efektywne, bezpieczne i trwałe

Wały przegubowo teleskopowe 5R przenoszą napęd z ciągnika na określony mechanizm np. podnośnik przyczepy czy tłoki urządzeń siewnych. Ze względu na swoją istotną rolę wymaga zastosowania najlepszych wałów WOM. Takie są właśnie wały serii 5R Waryński – serdecznie zachęcamy do zakupów i kontaktu w razie wątpliwości!

pixelpixel