Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zawory opryskiwacza

( ilość produktów: 19 )

Opryskiwacze rolnicze i sadownicze wyposażone są w wiele różnych zaworów, które odpowiadają m.in. za prawidłowe ciśnienie cieczy w urządzeniu, pracę pomp czy spuszczanie nadmiarowych ilości substancji różnego typu. Prawidłowo dobrany zawór opryskiwacza bardzo usprawnia pracę i przekłada się na jej efektywność. Z tego względu postanowiliśmy poszerzyć nasz asortyment, dając Ci do wyboru zawory różnego rodzaju.

Wszystkie nasze zawory cechują się precyzyjnym wykonaniem, trwałością w czasie pracy i parametrami dostosowanymi do określonego modelu. Chociaż są to zamienniki, prezentują niemniejszą jakość niż oryginalnie montowane w opryskiwaczach części.

Wysokiej jakości zawory do opryskiwacza

W naszym asortymencie znajdziesz takie elementy jak sekcja zaworu opryskiwacza, zawór irygacyjny na wąż, korpusy rozdzielacza i podobne.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy także innego rodzaju części zamienne do opryskiwaczy. Z pewnością znajdziesz tu coś idealnego do swojej maszyny rolniczej.

pixelpixel