Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zaślepki i zatyczki do szybkozłączy

( ilość produktów: 18 )

Odpowiednie zabezpieczenie elementów łączeniowych pozwoli na ich dłuższą eksploatację. Powinny być one chronione m.in. przed wilgocią czy zanieczyszczeniami zewnętrznymi (np. przed kurzem). W naszym asortymencie posiadamy skuteczne pokrywy szybkozłącza, które umożliwiają zabezpieczenie gniazda hydraulicznego przed wpływem degenerujących czynników zewnętrznych.

Pełna ochrona wykorzystywanych elementów – postaw na nasze pokrywy szybkozłącza

Pokrywy szybkozłącza z naszego asortymentu nadają się do różnego rodzaju sprzętów hydraulicznych. Pochodzą od cenionych i sprawdzonych producentów, gwarantując skuteczną ochronę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zapoznaj się z ofertą pokryw i zatyczek z naszego asortymentu

Posiadamy pokrywy, a także zatyczki do szybkozłączy i różnego rodzaju zaślepki. Każda pokrywa gniazda hydraulicznego spełnia najważniejsze normy użytkowe. Dostępne są wersje w różnych kolorach, co ułatwia oznaczenie kolejnych złącz. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego asortymentu, gdzie dostępne są między innymi szybkozłącza hydrauliczne.

pixelpixel