Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wałek do kosiarki rotacyjnej

( ilość produktów: 10 )

Wałek do kosiarki rotacyjnej pełnią kluczową rolę. Odpowiadają za przekazanie napędu i umożliwiają pracę maszyny na odpowiedniej intensywności. Element ten poddawany jest ogromnemu obciążeniu, a co za tym idzie – może niekiedy ulec awarii w najmniej odpowiednim momencie. Aby minimalizować jej skutki, oferujemy wysokiej klasy wałki do kosiarki rotacyjnej, które pochodzą od cenionych producentów.

Wszechstronne wałki do kosiarki rotacyjnej – znajdź elementy najwyższej jakości

Posiadamy między innymi wałki Waryński do kosiarek rotacyjnych, które pasują szczególnie do polskich maszyn, ale również części wielu innych producentów. Pamiętaj, że każdy element jest testowany na etapie produkcji oraz posiada gwarancję jakości.

Nie tylko wałki do kosiarki rotacyjnej!

W naszym asortymencie mamy nie tylko wałki do kosiarki rotacyjnej. Znajdziesz u nas również inne części zamienne do kosiarek, które nadają się do wielu modeli tych maszyn. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań w razie potrzeby.

pixelpixel