Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Części do sadzarek

( ilość produktów: 7 )

Sadzarka to mechaniczne narzędzie, umożliwiające skuteczne sadzenie roślin bulwiastych. Jest często spotykana w gospodarstwach rolnych, które zajmują się produkcją tego typu pożywienia na dużą skalę. Aby sadzarki spełniały swoją rolę, muszą być prawidłowo eksploatowane. W tym świetnie sprawdzą się dostępne w naszym asortymencie części do sadzarki.

Wysokiej jakości części do sadzarek zostały sprawdzone na etapie produkcyjnym oraz w intensywnej pracy w gospodarstwach rolnych naszych Klientów. Mają certyfikaty i gwarancję jakości, które zapewniają skuteczną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zastosowanie sadzarek

Sadzarki umożliwiają skuteczne i szybkie sadzenie roślin bulwiastych takich jak między innymi ziemniaków, ale także roślin cebulowych (w tym tulipanów), rozsad oraz młodych drzew. To sprawia, że maszyna ta stosowana jest w rolnictwie przemysłowym czy leśnictwie na szeroką skalę.

Na wszechstronność sadzarek wpływa ich budowa, która ułatwia robienie rozsadów nawet na twardych, trudnych w eksploatacji glebach. Zapewnia wysoką wydajność, zwiększenie możliwości rozsadu, a także konieczność wykorzystania mniejszych zasobów ludzkich.

Wysokiej jakości części do sadzarek

Na wszechstronność maszyn do sadzenia roślin wpływają odpowiednie części do sadzarek. W naszym asortymencie posiadamy elementów takich jak m.in. koła zębate, redlice, pasy, łańcuchy oraz czubki do sadzarki. Wszystkie prezentowane produkty pochodzą od takich producentów jak między innymi Waryński.

Jakość elementów sprawia, że mogą być eksploatowane w bardzo intensywny sposób. Pasują do wielu modeli sadzarek automatycznych i półautomatycznych. Ich jakość jest zbliżona (a niekiedy nawet wyższa) od części pierwotnie montowanych w maszynach rolniczych. Zachęcamy serdecznie do kontaktu w razie ewentualnych problemów z dopasowaniem elementów. Nasi pracownicy służą swoim doświadczeniem i wiedzą. Odpowiedzą też na wszystkie pytania związane z częściami do sadzarek.

pixelpixel