Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Części do wozów asenizacyjnych

( ilość produktów: 94 )

Prawidłowe gospodarowanie szambem lub prowadzenie działalności asenizacyjnej to posiadania sprawnego wozu, gotowego do działania w każdym momencie. Niestety, pojazdy te są podatne na usterki i uszkodzenia. Aby nim zaradzić, oferujemy trwałe i idealnie dopasowane części do wozów asenizacyjnych.

Nasze części do wozów asenizacyjnych pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów, którzy od wielu lat są obecni na rynku. Wszystkie części do wozu asenizacyjnego zostały wcześniej sprawdzone i objęte są gwarancją producenta.

Części do wozów asenizacyjnych - koła, rury, węże i złączki do beczkowozów

Jakie części do beczkowozu asenizacyjnego znajdziesz w naszym asortymencie? To między innymi gumowe węże spiralne, kolanka, nakrętki, kołnierze, przeguby, rury i wiele innych elementów, wpływających na skuteczne opróżnianie szamba. Ogromny wybór pozwoli Ci bez problemu dopasować części do posiadanego auta. W razie problemów – zachęcamy do kontaktu.

pixelpixel