Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wały Waryński seria 6R

( ilość produktów: 4 )

Wały przegubowo teleskopowe 6R z jednej strony odpowiadają za skuteczne przeniesienie mocy z ciągnika, który ją generuje na maszynę, która ją odbiera (np. siewnik, opryskiwacz, rozrzutnik itd.), a z drugiej zabezpiecza cały proces przed przeciążeniem. Z powyższej roli w pełni wywiązują się dostępne w naszym asortymencie wały Waryński Seria 6R.

Skuteczne i bezpieczne wały Waryński Seria 6R

Wały Waryński Seria 6R z naszego asortymentu to najwyższa jakość i efektywność pracy. Potwierdzeniem tego jest gwarancja producenta na zakupiony element. Oferujemy różnego rodzaju wały serii 6R Waryński, o zróżnicowanych parametrach pod względem mocy, a także wymiarów.

Wały WOM Seria 6R – oferujemy najlepsze produkty

Pamiętaj, że każdy wałek WOM (również innych producentów) jest dokładnie sprawdzony na etapie produkcji, a dzięki temu spełnia standardy dotyczące kultury pracy, trwałości i efektywności. Zachęcamy do kontaktu w razie ewentualnych pytań dotyczących naszych produktów. Na wszystkie na pewno odpowiemy!

pixelpixel