Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szybkozłącza suchoodcinające

( ilość produktów: 12 )

Bezwyciekowe szybkozłącza dają pewność co do trwałości i bezpieczeństwa połączenia elementów w układzie hydraulicznym, wbudowanym w maszyny rolnicze, budowlane, leśne czy przemysłowe. Dostępne w naszym asortymencie szybkozłącza suchoodcinające zapewniają profesjonalną jakość pracy i odporność na trudne warunki.

Posiadamy również innego rodzaju szybkozłącza hydrauliczne (starego i nowego rodzaju) nadające się do szerokiego spektrum zastosowań. Jesteśmy pewni, że sprawdzą się one w fabrykach czy gospodarstwach rolnych.

Profesjonalne szybkozłącza hydrauliczne suchoodcinające gniazdo

Szybkozłącza suchoodcinające eliminują zanieczyszczenia, uniemożliwiają wycieki i niwelują dopływ niechcianego powietrza do układu. Elementy takie jak szybkozłącze hydrauliczne Waryński suchoodcinające gniazdo dostępne w naszym asortymencie to nieograniczona możliwość łączeń, zapewniających trwałość i bezpieczeństwo w trakcie pracy. Zachęcamy do zakupów!

pixelpixel