Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Filtry do opryskiwacza

( ilość produktów: 9 )

Prawidłowa praca sprzętów pryskających do sadów wymaga pracy odpowiednio działających części do opryskiwaczy. W naszej ofercie znajdziesz zaawansowane technicznie i skuteczne filtry do opryskiwaczy sadowniczych, które w pełni wywiązują się z powierzonym im zadań.

Dostępne u nas filtry opryskiwaczy pochodzą od najlepszych i cenionych na rynku producentów. Pasują do różnego rodzaju sprzętów i pozwalają uzyskać wydajność na najwyższym poziomie.

Filtry i części do filtrów do opryskiwaczy

Jakie filtry znajdziesz w naszym asortymencie? Posiadamy między innymi filtry ciśnieniowe-międzysekcyjne, filtry ssawne na wąż, filtry odstojniki, a także korpusy filtra i wkłady filtra. Każdy z wymienionych elementów to gwarancja pracy na najwyższych obrotach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz porady w kwestii wyboru elementu dla siebie. Służymy naszym doświadczeniem i wiedzą, którymi dzielimy się z naszymi Klientami.

pixelpixel