Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Korki hydrauliczne na imbusy i klucze

( ilość produktów: 10 )

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć wszystkich elementów wyposażenia układów hydraulicznych, pracujących w maszynach rolniczych różnego typu. Posiadamy między innymi korki hydrauliczne o różnych parametrach. To sprawdzone elementy, która odpowiadają za poprawne działanie mechanizmu. Zapoznaj się z ich wyborem i zakup już teraz korek dla siebie.

Po co w układzie hydraulicznym wykorzystywane są korki hydrauliczne?

To ważne elementy, które służą do zaślepiania zakończeń elementów wyposażenia układu hydraulicznego. Ich zadaniem jest minimalizowanie ryzyka utraty cieczy hydraulicznej oraz ciśnienia. Z tego względu muszą one prezentować sobą najwyższą jakość.

Poznaj ofertę korków hydraulicznych z naszego asortymentu

Posiadamy różnego rodzaju korki do hydrauliki siłowej w tym między innymi korki calowe i metryczne. Mamy elementy takich producentów jak korki Waryński. Wszystkie posiadają gwarancję producenta i zostały sprawdzone na wstępnym etapie tworzenia pod kątem eksploatacji. Warto je nabyć!

pixelpixel