Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rozdzielacze hydrauliczne

( ilość produktów: 186 )

Dlaczego rozdzielacze hydrauliczne są tak ważne w przemyśle, rolnictwie i wszędzie tam, gdzie mechanizacja gra niezwykle istotną rolę? Ich zadaniem jest przepływ cieczy w układach hydraulicznych, aby te mogły sprawnie spełniać swoją funkcję nośną czy transportową. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju rozdzielacz do hydrauliki, pasujący do wielu typów układów. Ponadto, w naszym asortymencie znajdą Państwo również siłowniki hydrauliczne, które doskonale uzupełniają funkcjonalność systemów hydraulicznych, zapewniając efektywne działanie całego układu.

Warto wiedzieć, że rozdzielacze hydrauliczne ułatwiają przekazanie energii do odbiornika. Ich praca odbywa się jednak pod bardzo dużym ciśnieniem roboczym i niezwykle trudnymi warunkami pracy. Stąd muszą charakteryzować się najwyższą wytrzymałością i jakością działania. 

Rozdzielacze hydrauliczne dwu i jednosekcyjne

W naszym asortymencie posiadamy rozdzielacze hydrauliczne dwu i jednosekcyjne, nadające się do kilku rodzajów układów hydraulicznych. Obydwa rodzaje są niezwykle szczelne, wytrzymałe i żywotne. Opierają się sporemu obciążeniu i nadają do działania w trudnych warunkach atmosferycznych.

Rozdzielacze wielosekcyjne czy jednosekcyjne to jednak niejedyne elementy, które znajdziecie Państwo w tej kategorii. Posiadamy także różnego rodzaju elektrozawory, joysticki, linki do rozdzielaczy oraz inne podzespoły, sprawdzone „w boju”. Znajdą zastosowanie w rolnictwie, budowie, przemyśle i wielu innych sektorach działalności. Rozdzielacze hydrauliczne z oferty naszego sklepu mogą być przeznaczone do konkretnych zadań, albo mieć uniwersalne przystosowanie.

Części do rozdzielaczy hydraulicznych Waryński

Jedną z najlepszych partii z naszej oferty są rozdzielacze hydrauliczne Waryński. Elementy od tego cenionego producenta zostały przygotowane w oparciu o spełnienie ściśle określonych kryteriów jakości. Mają bardzo wysoką powtarzalność i zaawansowany proces technologiczny w trakcie pracy. Są bardziej żywotne, trwałe, wytrzymałe i nowoczesne – zastosowano w nim m.in. chromowany suwak. Ponadto rozdzielacze te słyną z korpusu wykonanego z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na podwyższoną odporność mechaniczną.

Jeżeli interesują Państwa nasze rozdzielacze hydrauliczne – zapraszamy do kontaktu i zakupów.

pixelpixel