Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria zootechniczne

( ilość produktów: 383 )

Nowoczesna hodowla zwierząt oparta jest na innowacyjnych urządzeniach, które zapewniają wydajną pracę, są bezpieczne dla posiadanej zwierzyny oraz sprawdzają się w różnych warunkach. W naszym asortymencie znajdziesz akcesoria zootechniczne pochodzące od cenionych producentów, których jakość potwierdzają pozytywne opinie naszych dotychczasowych Klientów.

Zootechnika to istotna część rolnictwa, a my chcemy ją Ci ułatwić. Mamy zróżnicowane akcesoria zootechniczne, nadające się do obsługi hodowli bydła, trzody chlewnej, drobiu – zarówno w małych ilościach, jak i dla producentów produktów odzwierzęcych w przemysłowym charakterze. Z pewnością znajdziesz u nas części specjalnie dla siebie.

Akcesoria zootechniczne - najlepsze produkty dla Twojego gospodarstwa

Jakie powinny być odpowiednie akcesoria adresowane do gospodarstw wiejskich zajmujących się hodowlą zwierząt? Przede wszystkim bardzo bezpieczne dla zwierząt i operatorów. Nie mogą również negatywnie wpływać na ostateczny produkt hodowli.

Nasze akcesoria hodowlane to szeroki przekrój urządzeń, których praca pomaga na każdym etapie prowadzenia działalności opartej na zwierzętach. Dostępne w tej kategorii produkty ułatwiają zachowanie higieny hodowlanej (zgodnie z normami i wytycznymi organów krajowych czy europejskich), wpływają pozytywnie na jakość pracy, zwiększają efektywność w każdym charakterze i pomagają dbać o zwierzęta – zarówno w zakresie pielęgnacji, jak i przeciwdziałania chorobom czy podobnym.

Co znajdziesz w naszej ofercie? Posiadamy między innymi takie produkty jak środki o charakterze dezynfekującym, balsamy (np. do wymion), baterie o różnej pojemności przeznaczone do operowania przy różnego rodzaju sprzętach, cedzidła, elektryzatory i serki innych produktów, które sprawdzą się w każdym gospodarstwie rolnym. Mamy także elementy, które ułatwiają karmienie i pojenie zwierząt hodowlanych.

Oferta akcesoriów zootechnicznych dla różnych gatunków zwierząt

Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju akcesoria zootechniczne, niezależnie jak duża jest Twoja hodowla zwierząt gospodarskich. Korzystając z naszych sprzętów możesz między innymi wyprodukować wyroby mleczne (posiadamy różnego rodzaju części do dojarek), mięso o wysokiej klasie, a także jajka.

Przypominamy, że oferujemy wyłącznie wyspecjalizowany sprzęt, pochodzący od najlepszych na rynku producentów m.in. ROYAL FARM, AVITA i inne. To doświadczone marki, zapewniające dostęp do wyspecjalizowanych urządzeń.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie potrzeby – kontaktu z naszym przedstawicielem. Wskażemy na charakterystykę zastosowania poszczególnych produktów oraz wskażemy na ich zalety. Odpowiemy również na wszystkie pytania i wątpliwości. Przypominamy, że na nasze akcesoria zootechniczne otrzymasz gwarancję jakości.

pixelpixel