Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Części do ciągników Case

( ilość produktów: 224 )

Czym charakteryzują się ciągniki Case? To cenione, amerykańskie ciągniki, które dają sobie radę nawet w trudnych warunkach polowych. Aby były skuteczne, konieczne jest ich odpowiednie konsekrowanie i naprawy bieżące. Pomogą Ci w tym części do ciągnika Case, które znajdziesz w naszym asortymencie.

Już na wstępie zaznaczymy, że wszystkie części do ciągnika Case zostały sprawdzone przez producenta i dokładnie przetestowane. To z tego względu otrzymasz na nie gwarancję odpowiedniej długości. Twoje ciągniki Case będą pracować w każdych warunkach, niezależnie od pogody i obciążenia.

Części do silnika, skrzyni biegów i innych elementów ciągnika Case

Mamy wszechstronne części, które pasują do ciągników marki Case. Znajdziesz u nas między innymi części silnika Case takie jak czujniki temperatury, filtry, komplety panewek oraz pełne bloki. Mamy elementy zasilające instalacje elektryczne Case (od alternatorów po przewody). Otrzymasz u nas również części do skrzyni biegów Case (w tym linki, łożyska, koła zębate).

Zachęcamy do sprawdzenia bogatego asortymentu. Oferujemy setki elementów do kilkunastu różnych układów i mechanizmów, pracujących w tych amerykańskich traktorach.

Oryginalne i zamienne części do ciągnika Case

Pamiętaj, że wszystkie elementy do ciągników Case pochodzą od sprawdzonych producentów. To oryginalne części, stosowane pierwotnie w tych maszynach. Mamy też zamienniki marek takich jak np. New Holland, Waryński i wiele innych. Wszystkie zapewniają odpowiednią efektywność i kulturę pracy.

pixelpixel