Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Części do dojarek

( ilość produktów: 45 )

Wydajność i efektywność dojarki mogą wpłynąć na ostateczne rezultaty pozyskiwania mleka przez rolników. Z tego względu nie warto eksploatować urządzeń, których jakość pracy jest już poniżej normy. Należy zakupić wysokiej klasy części do dojarek i dopiero wtedy działać. Dzięki produktom z naszego asortymentu szybko zregenerujecie Państwo wasze dojarki do mleka, stawiając na wydajność i jakość pracy.

Odpowiednia dojarka pozwala na uzyskanie mleka najwyższej jakości, pracując energooszczędnie, ale też z komfortem dla zwierząt. Z tego względu stawiamy wyłącznie na części do dojarek, które pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów.

Części do dojarek - przewody i gumy

Szeroki wybór dostępnych u nas części do dojarek stanowią elementy gumowe takie jak gumy strzykowe, przewody gumowe czy pulsatory. Części do dojarek przewodowych spełniają przy okazji najważniejsze wymagania dotyczące krajowych i unijnych dyrektyw higieny i bezpieczeństwa w pozyskiwaniu i przetwórstwie żywności.

Mamy także przewody mleczne i wszechstronne zatyczki. To sprawdzone, trwałe i bardzo wydajne elementy, umożliwiające szybką regenerację dojarek bez żadnych skutków ubocznych w ich działaniu.

Oryginalne części do dojarki dla krów i bydła

Nasza oferta bogata jest także w oryginalne części do dojarek, które pozwolą w efektywny sposób wyremontować Państwa sprzęty. Jakość tych elementów w żadnym przypadku nie odbiega częściom pierwotnie funkcjonujących w dojarkach.

Zachęcamy do sprawdzenia jakie części do dojarki możecie Państwo u nas dostać. Na pewno wybierzecie elementy pasujące do zapotrzebowania pod względem typu czy parametrów. Jeżeli potrzebujecie pomocy w kwestii wyboru odpowiednich elementów i zamiennych części do dojarek – zachęcamy do kontaktu. Stawiamy na najwyższą jakość obsługi Klienta, dbając o najmniejsze detale. Jesteśmy pewni, że dołączycie Państwo do grona naszych stałych partnerów handlowych.

pixelpixel