Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wały X Kardan

( ilość produktów: 8 )

W naszym asortymencie posiadamy wyspecjalizowane wały do maszyn rolniczych X Kardan – cenionego producenta, który zapewnia trwałe elementy zamienne dla wymagających rolników. Prezentowane wały przegubowo teleskopowe X Kardan pozwolą w efektywny sposób przenieść moc na podłączoną maszynę i w skuteczny sposób wspierać jej pracę.

Wysokiej klasy wały przegubowo teleskopowe X Kardan – dla wymagających użytkowników

Oferujemy różne wały przegubowo teleskopowe X Kardan. Dostosujesz je pod względem długości czy generowanej mocy (w asortymencie mamy produkty generujące od 210 do 270 Nm). Jakość ich pracy została doceniona przez naszych stałych Klientów. Warto do nich dołączyć!

Wszechstronna oferta wałków WOM X Kardan

W naszym asortymencie mamy także inne wałki WOM, pochodzące od uznanych producentów. Wszystkie posiadają gwarancję jakości i zostały sprawdzone na etapie produkcji. To wysokiej klasy zmienniki, które będą pracować tak jak oryginalne elementy. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące wyboru odpowiednich wałków – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

pixelpixel