Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łożyska

( ilość produktów: 432 )

W naszym asortymencie mamy różnego rodzaju elementy do maszyn rolniczych, które świetnie nadają się w roli zamienników, umożliwiających wykonanie napraw konserwacyjnych, bieżących lub większego kalibru. Oferujemy między innymi wysokiej jakości łożyska do maszyn rolniczych różnego rodzaju, które sprawdzają się w ciągnikach, kombajnach i wielu innych.

Już na wstępie warto zaznaczyć, że nasze łożyska do maszyn rolniczych posiadają gwarancję jakości producenta i zostały sprawdzone przez wielu naszych klientów. U nas dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach i stanowią idealną alternatywę dla oryginalnych części.

Zastosowanie łożysk w maszynach rolniczych

Łożyska do ciągnika czy innej maszyny rolniczej pełni niezwykle istotną rolę. Zadaniem tej części jest wsparcie w generowaniu ruchu, poprzez m.in. zmniejszenie tarcia i oporów. Łożyska do maszyn rolniczych mają tutaj bardzo szerokie zastosowanie. Gdzie można je m.in. znaleźć?

  • Jednostki napędowe
  • Wały napędowe (w tym stosowane do przenoszenia napędu)
  • Układ kierowniczy

Warto podkreślić, że łożyska to podstawowa część każdego mechanizmu, który jest w jakikolwiek sposób wprawiany jest w ruch. Bez łożysk maszyna nie ma możliwości skręcania, przekazywania siły, wykonywania ruchu obrotowego. Z tego względu elementy te spotykane są w ciągnikach, kombajnach, siewnikach, beczkowozach, przyczepach, prasach i wielu innych maszynach.

Wysokiej jakości łożyska do maszyn rolniczych

Najlepsze łożyska do maszyn rolniczych muszą przede wszystkim być odporne na intensywną pracę. Chodzi tu głównie o wysoką temperaturę, zanieczyszczenia i zabrudzenia (np. piasek czy kurz), bardzo intensywne, generowane obroty oraz nacisk na element.

W naszej ofercie posiadamy najlepsze i sprawdzone łożyska takie jak między innymi łożyska samonastawne, kulkowe czy łożyska toczne. To elementy takich marek jak między innymi AGTECH czy PBF.

Pamiętaj, że posiadamy również inne części do ciągników, kombajnów czy maszyn użytkowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

pixelpixel