Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Króćce lancy opryskiwacza

( ilość produktów: 4 )

Stare i nowe opryskiwacze wymagają prawidłowej pracy specjalnych króćców, odpowiadających m.in. za rozdysponowanie środków chemicznych na uprawy. Jeżeli dotychczas używany króciec opryskiwacza się uszkodził, powinieneś sięgnąć po nową część, w pełni sprawdzoną i przetestowaną. Takie elementy znajdziesz w naszym asortymencie.

Każdy króciec opryskiwacza (podobnie jak inne części zamienne do opryskiwaczy dostępne w naszym sklepie) jest przed sprzedażą dokładnie przetestowany przez producenta. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy elementy wyłącznie najwyższej jakości.

Kroćce do opryskiwacza i akcesoria

Posiadamy różnego rodzaju części w tym m.in. króćce lancy opryskiwacza, króćce przelotowe (starego i nowego typu), króćce spustowe czy nakładki. Szeroki wybór sprawi, że na pewno znajdziesz wśród nich element dopasowany do Twojego opryskiwacza. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu, gdzie nasi pracownicy wskażą najlepsze rozwiązanie.

pixelpixel