Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Części do wałków odbioru mocy (WOM)

( ilość produktów: 133 )

Wałki odbioru mocy to elementy przekazujące moc na określone maszyny rolnicze, które świetnie sprawdzają się w rolniczym zastosowaniu. Ich praca opiera się jednak na sporych przeciążeniach i bardzo dużej sile. Jeżeli chcesz, aby Twój wałek zamontowany np. przy ciągniku pracował zgodnie z przeznaczeniem, zainwestuj w części do wałków odbioru mocy z naszego asortymentu.

Nasze części do wałków odbioru mocy pomogą Ci zregenerować zużyty element lub usprawnić jego pracę. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz m.in. części do wałków WOM o różnych rozmiarach i parametrach działania. Przy pomocy naszych elementów na pewno naprawisz używane dotychczas wałki WOM.

Części do wału przegubowo-teleskopowego

Jakie części do wałków odbioru mocy znajdują się w naszej ofercie? Posiadamy między innymi osłony wałka wału, obudowy wału przegubowo-teleskopowego, przeguby szerokokątne, rury trójkątne wewnętrzne i wiele innych. Zdecydowanie stawiamy na jakość dostępnych u nas elementów. Życzymy udanych zakupów.

pixelpixel