Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maści

( ilość produktów: 5 )

Kremy do pielęgnacji wymion są kluczowym elementem dbałości o zdrowie i komfort bydła mlecznego. Umożliwiają one efektywną ochronę skóry wymion przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak ekstremalne temperatury czy mechaniczne uszkodzenia podczas doju. Regularne stosowanie kremów zapewnia elastyczność skóry, zapobiega pęknięciom oraz wspiera regenerację.

W ofercie znajdują się także balsamy do wymion, które działają kojąco i nawilżająco, a także maści do pielęgnacji wymion zwiększające odporność skóry na infekcje i podrażnienia. Warto zwrócić uwagę na skład tych produktów, który często obejmuje naturalne składniki, takie jak oleje roślinne czy ekstrakty z ziół, zapewniające dodatkowe właściwości pielęgnacyjne.

W kontekście hodowli bydła, nie można pominąć również istotności odpowiedniego wyposażenia dojarni. Dostępne są różnorodne części do dojarek, które można znaleźć w naszym sklepie, umożliwiając właściwe utrzymanie sprzętu i zapewnienie efektywności procesu dojenia. Sam wybór odpowiednich produktów do pielęgnacji wymion jest nie tylko inwestycją w zdrowie zwierząt, ale również w jakość i ilość produkowanego mleka, co bezpośrednio przekłada się na sukces hodowli bydła.

pixelpixel