Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Węże do opryskiwacza

( ilość produktów: 18 )

Wymagając prawidłowej pracy opryskiwacza, nie możesz zapomnieć o bieżącej wymianie jego elementów eksploatacyjnych. Części takie jak uszczelki czy węże do opryskiwacza mogą po latach użytkowania po prostu się wysłużyć. W naszym asortymencie znajdziesz różnego rodzaju węże, które pomogą Ci skutecznie naprawić usterkę i dalej efektywnie działać w polu.

Posiadamy różnego rodzaju części zamienne do opryskiwaczy, charakteryzujące się najwyższą jakością funkcjonowania. Pasują do wielu popularnych modeli maszyn rolniczych. Wśród dostępnego u nas asortymentu znajdziesz wiele rodzajów węży do opryskiwacza.

Węże i złączki do węży opryskiwacza

Posiadamy wiele rodzajów węży, które cechuje najwyższa jakość i trwałość. Wśród nich znajdziesz między innymi węże do opryskiwacza gumowe i zbrojone, węże ssawne, rozlewowe, a także końcówki węży oraz kryzy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze węży pasujących do posiadanej maszyny rolniczej.

pixelpixel