Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Części do maszyn budowlanych Caterpillar

( ilość produktów: 84 )

Chociaż koparki, ładowarki czy inne urządzenia marki CAT znane są ze swojej wszechstronności i trwałości, to jednak zdarza się, że mogą one ulec zniszczeniu lub wyeksploatowaniu ze względu na czas pracy. Nic strasznego. W naszym asortymencie mamy zamienniki i oryginalne części Caterpillar, które pomogą Ci naprawić sprzęt.

Pamiętaj, że wszystkie części CAT posiadają gwarancję jakości producenta i zostały sprawdzone pod względem obciążenia i funkcjonalności. Będą też pasowały do większości najpopularniejszych nowych i starszych modeli tego producenta.

Oryginalne części do maszyn budowlanych CAT

Dlaczego warto wybrać oryginalne części do koparek CAT? Ponieważ to pełna gwarancja jakości i dopasowania do danego elementu. Nie musisz obawiać się, że dana część obciąży mechanizm czy jej wydajność będzie na niższym poziomie. Wszystko możesz testować pod odpowiednim obciążeniem, pracując na budowie, w warunkach przemysłowo-produkcyjnych czy podczas wykonywania innego rodzaju inwestycji.

Dostępne części do maszyn Caterpillar

W naszej ofercie posiadamy części Caterpillar pochodzące od cenionych producentów. Mamy między innymi filtry, komplety uszczelek, łożyska, oringi, podkładki oraz inne elementy eksploatacyjne, ale także części duże takie jak np. sworznie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z zakupem tych urządzeń – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Pomożemy wybrać najlepszą opcję i wskażemy na najbardziej efektywny sposób montażu.

pixelpixel