Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Siłowniki dwustronnego działania

( ilość produktów: 46 )

Jako Agromex oferujemy naszym Klientom części do większości maszyn rolniczych czy sprzętów przemysłowo-budowlanych, które pozwalają dokonać mniejszych i większych napraw. Nasz asortyment to między innymi bardzo trwałe, skuteczne i świetnie dopasowane siłowniki dwustronnego działania.

Mamy różnego rodzaju cylindry hydrauliczne i siłowniki hydrauliczne z uszami (w innych kategoriach znajdziesz również innego rodzaju produkty tego typu), które sprawdzają się np. w ciągnikach rolniczych. Nasze siłowniki dwustronne pochodzą od najlepszych producentów, takich jak m.in. Waryński.

Siłowniki dwustronne - jak wybrać odpowiedni model?

Wybierając siłowniki dwustronnego działania zwróć przede wszystkim uwagę na długość elementu, jego siłę oraz wytrzymałość. Sprawdź na jaką gwarancję producenta możesz liczyć. Istotny jest również sposób montażu – niektóre siłowniki dwustronne mają większy i mniejszy otwór montażowy.

Gdzie stosuje się siłowniki hydrauliczne dwustronnego działania?

Siłowniki działania dwustronnego stosowane są w układach kierowniczych, hydraulicznych, przy otwieraniu klapy silnika czy drzwi oraz w operowaniu podnośnikami. W naszym asortymencie znajdziesz siłowniki, które mogą podnosić nawet 14 ton. Oferujemy również siłowniki jednostronne, które znajdziesz w innych naszych kategoriach.

W razie problemów z wyborem odpowiednich siłowników – pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów. Podpowiemy jaki siłownik sprawdzi się najlepiej do określonego rodzaju zastosowania.

pixelpixel