Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Siłowniki dwustronnego działania bez mocowania

( ilość produktów: 50 )

W naszym asortymencie posiadamy siłownik hydrauliczny dwustronnego działania bez mocowania o zróżnicowanych parametrach, który będzie pasować do różnego rodzaju maszyn i sprzętów ciężkich. Prezentowany element dostępny jest w wielu wersjach i pochodzi od sprawdzonych producentów takich jak firma Waryński.

Nasza oferta to różnego rodzaju siłowniki hydrauliczne, w tym siłowniki dwustronne – również te z mocowaniem i bez mocowania.

Siłowniki dwustronne bez mocowania - zasada działania

Siłowniki hydrauliczne bez mocowania działają na zasadzie nacisku elementów, które na niego oddziałują. Te z kolei – przy wykorzystaniu siły nacisku– wtłaczają olej, którym są wypełnione naprzemiennie do dwóch komór pracy. To pozwala na nacisk tłoku z taką samą siłą w obydwu kierunkach.

Gdzie stosuje się siłownik hydrauliczny dwustronnego działania bez mocowania? W maszynach budowlanych, rolniczych, przemysłowych, prasach, sprzętach ciężkich do zastosowania specjalistycznego.

Zalety hydraulicznych siłowników dwustronnych bez mocowania

Siłowniki hydrauliczne bez mocowania pracują pod dużym ciśnieniem, są elementami uniwersalnymi oraz bardzo skutecznymi i trwałymi. Umożliwiają działanie na sporym obciążeniu. Nadają się do pracy przemysłowo-rolnej w wielu rodzajach maszyn. W razie pytań związanych z prezentowanym asortymentem – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pomożemy znaleźć najlepsze siłowniki bez mocowania i wskażemy na efektywny sposób ich montażu.

pixelpixel