Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy kamer do ciągnika z monitorami

( ilość produktów: 17 )

Dlaczego prawidłowe ustawienie toru jazdy ciągnika jest istotne w trakcie pracy polowej? Przede wszystkim umożliwia korektę kolejnych czynności, zwiększając efektywność siania, oprysków czy prac z pługiem. Dostępne w naszej ofercie kamery cofania z monitorem pozwalają w pełni kontrolować to, co dzieje się za ciągnikiem, a także ułatwiają poruszanie się w ruchu ulicznym, w tym np. parkowanie.

Nasze zestawy kamer cofania do ciągnika możesz wykorzystać zarówno w starszych, jak i nowszych traktorach (które nie mają pierwotnie wbudowanego systemu monitorowania ruchu) oraz w innych maszynach rolniczych lub użytkowych jak np. kombajn.

Profesjonalne zestawy kamer cofania z monitorem do ciągnika

Prezentowane kamery cofania z monitorem zapewniają wysokiej jakości obraz, precyzyjnie ukazujący to, co realnie dzieje się za pojazdem rolnym. Są odporne na wilgoć, kurz, pył i inne zanieczyszczenia, charakterystyczne dla pracy w polu. Dostępny w zestawie monitor z kamerą cofania do maszyn rolniczych jest w pełni kompatybilny z kamerą i z łatwością go zainstalujesz.

Dlaczego opłaca się wybrać zestaw z kamerą cofania TT Technology?

Zestawy kamer cofania do ciągnika od TT Technology posiadają gwarancję jakości producenta i sprawdzają się w intensywnym użytkowaniu. Komplety mają dedykowany osprzęt i czytelną instrukcję instalacji. Pamiętaj, że poza zestawami od TT Technology mamy także osobne monitory do kamer cofaniakamery cofania do ciągnika – także tego producenta.

pixelpixel