Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Siłowniki jednostronnego działania

( ilość produktów: 22 )

W naszym asortymencie posiadamy wszechstronny wybór elementów do maszyn rolniczych i budowlanych, które zapewniają komfortową pracę kolejnych mechanizmów. Wśród często wybieranych części są siłowniki jednostronnego działania, które cechują się wytrzymałością i jakością pracy.

Nasze siłowniki pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów takich jak między innymi Waryński. Wszystkie posiadają gwarancję jakości i zostały sprawdzone na etapie produkcyjnym.

Siłowniki jednostronne - jak wybrać odpowiedni model?

Chcesz wymienić siłowniki jednostronne w swoim pojeździe przemysłowym lub maszynie rolniczej? Zwróć uwagę przede wszystkim na następujące parametry. To długość danego elementu (aby dopasować go do charakterystyki obsługiwanego elementu) oraz system mocowania. Ważna jest również siła, gdyż siłowniki jednostronne mają niekiedy za zadanie podnosić i opuszczać ciężkie ładunki.

Zastosowanie siłowników jednostronnych w pojazdach rolniczych

Większe siłowniki jednostronnego działania umożliwiają podnoszenie i opuszczanie ciężkich elementów np. w ładowarkach lub regulację ustawienia dołączonej maszyny rolniczej. Mniejsze części znajdą swoje zastosowanie np.

W naszej ofercie posiadamy także innego rodzaju siłowniki hydrauliczne, w tym również siłowniki dwustronne. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu weryfikacji możliwości konkretnych części.

pixelpixel