Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oprawy dyszy do opryskiwaczy sadowniczych

( ilość produktów: 3 )

Jeżeli Twój opryskiwacz wymaga renowacji, to możesz wykonać najważniejsze naprawy w oparciu o dostępny u nas asortyment. Posiadamy różnego rodzaju części do maszyn rolniczych, takie jak m.in. oprawa dyszy opryskiwacza. Z pewnością będziesz zadowolony z ich spasowania z pozostałymi elementami i najwyższą jakością.

Mamy różnego rodzaju oprawy sadownicze, które pochodzą od cenionych producentów. Dzięki nim działanie w polu czy sadzie będzie skuteczne, bezpieczne i wygodne, bez obaw o pracę podzespołów w newralgicznym momencie.

Oprawy do dysz opryskiwaczy sadowniczych

Oferujemy wysokiej klasy części do opryskiwaczy, dając naszym Klientom dostęp do ogromnego wyboru produktów wiadomego pochodzenia. Z tego względu każda oprawa dyszy opryskiwacza jest wcześniej sprawdzana pod kątem jakości wykonania. Niezależnie od tego czy wybierzesz krociec końcowy do oprawy starego typu, na nakładkę z gwintem czy rozpylacz opryskiwacza – wszystko spełni swoją rolę w stu procentach. Życzymy owocnych zakupów!

pixelpixel