Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Higiena i pielęgnacja urządzeń udojowych

( ilość produktów: 20 )

Zachowanie higieny w urządzeniach udojowych jest kluczowe dla zapewnienia jakości mleka oraz zdrowia zarówno krów, jak i konsumentów. Agromex oferuje różnorodne produkty niezbędne w codziennej pielęgnacji dojarek, pomagając w utrzymaniu ich w nienagannej czystości. Wśród dostępnych produktów znajdują się między innymi płyny dezynfekujące, gąbki oraz szczotki, które ułatwiają dokładne czyszczenie i dezynfekcję urządzeń.

Detergenty do urządzeń mlecznych oraz produkty do higieny urządzeń udojowych dostępne w tej kategorii są specjalnie dobrane, aby skutecznie zapobiegać rozwojowi bakterii i zanieczyszczeniom, które mogą wpływać na jakość mleka. Oferta sklepu jest stale poszerzana, co umożliwia dostęp do najnowszych i najbardziej efektywnych rozwiązań w dziedzinie higieny udojowych. Dodatkowo, dla tych, którzy szukają części do dojarek, Agromex proponuje przejście do dedykowanej kategorii, zapewniając kompleksową obsługę potrzeb hodowców bydła​​​​.

pixelpixel