Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zakucia hydrauliczne do przewodów

( ilość produktów: 112 )

Węże hydrauliczne muszą być odpowiednio połączone, aby w pełni i skutecznie generować ciśnienie niezbędne do pracy całego układu. Aby złączyć te elementy konieczne są specjalne i trwałe zakucia hydrauliczne do przewodów, które znajdziesz w naszym asortymencie.

Czym są zakucia hydrauliczne do przewodów?

To metalowe elementy wykonane z odpornych na korozję stopów, które umieszczane są na końcu węży hydraulicznych. Dzięki temu wąż może być łączony z innym albo z mechanicznymi częściami ciągnika rolniczego czy pozostałych maszyn rolniczych. Musi być on szczelny, trwały i odpowiednio szeroki, aby generowane ciśnienie zawsze miało odpowiednie parametry.

Różnego rodzaju zakucia do węży

Posiadamy końcówki do węży, które zastosujesz w wielu układach hydraulicznych. Pochodzą one od najlepszych producentów jak m.in. zakucia hydrauliczne Waryński. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na te elementy i pytań w razie jakichkolwiek wątpliwości.

pixelpixel