Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kamery cofania do ciągnika

( ilość produktów: 18 )

Nowoczesne ciągniki rolnicze wyposażone są w różnego rodzaju kamery, ułatwiające działanie w polu i precyzyjne obrabianie areału. Posiadając starszy ciągnik nie musisz jednak rezygnować z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zamontuj dostępne u nas kamery cofania do ciągnika i zwiększ wygodę oraz jakość prowadzonych prac w polu.

Dostępne w naszym asortymencie kamery cofania do ciągnika pasują do wielu rodzajów maszyn, dzięki czemu znajdą zastosowanie także w starszych rodzajach maszyn takich jak ciągniki Ursus czy Zetor. Ich jakość nie budzi żadnych wątpliwości, a potwierdzeniem tego jest gwarancja producenta.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie kamery cofania do traktora?

Przede wszystkim kamera do ciągnika musi sprawdzać się w trudnych warunkach polowych, umożliwiając doglądanie tylnej części maszyny podczas jej pracy. Z tego względu dostępne u nas kamery do maszyn rolniczych są wodoodporne i wstrząsoodporne. Istotne jest także, aby urządzenie pokazywało obraz odpowiedniej jakości, ułatwiający np. korygowanie toru trasy obrabiania fragmentu pola.

Pamiętaj, że przewodowe kamery cofania pomagają w kontrolowaniu obszaru pracy za ciągnikiem, ale też wykonywanie manewrów na drogach publicznych (np. parkowanie czy cofanie). Warto postawić na sprzęt najwyższej klasy.

Wybierz profesjonalne kamery cofania do maszyn rolniczych

W nasze ofercie mamy kamery do maszyn rolniczych pochodzące od najlepszych producentów takich jak TT Technology. Znajdziesz u nas kompletne zestawy z monitorami, same kamery albo dodatkowe monitory do kamer cofania. Zachęcamy do zakupu.

pixelpixel