Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Części pług 4-skibowy

( ilość produktów: 13 )

Pług 4 skibowy to duża maszyna rolna, która służy do orki większych areałów. Najczęściej ciągnięta jest przez większy ciągnik (o mocy od 85KM), pomagając w przerzucaniu dużych partii ziemi na raz. Aby pług mógł cały czas pracować na najwyższych obrotach, konieczne są odpowiednie części do pługa 4 skibowego – takie znajdziesz w naszym asortymencie.

Mamy produkty takich firm jak AGTECH, Unia Grudziądz czy Tur, które pasują przede wszystkim do polskich pługów, ale też zagranicznych – w tym między innymi marki John Deere. Dowodem ich jakości jest długoletnia gwarancja. To jeden z wielu powodów do ich zakupu.

Pług 4 Skibowy - wysokiej jakości części

Dlaczego odpowiednie części do pługa 4 skibowego są tak istotne? Przede wszystkim ze względu na obciążenie pracy. Pług składający się z czterech skib musi pracować na najwyższych obrotach i jest narażony na ogromne obciążenie. Lemiesz pługa 4 skibowego przerzuca grube bruzdy ziemi, a co za tym idzie – może się urwać, złamać lub pęknąć pod wpływem pracy.

Instalując wysokiej jakości części możesz mieć pewność, że wytrzymają one wiele lat eksploatacji i będą odporne na działanie czynników podczas pracy w polu, a także warunków atmosferycznych. Co więcej, ich dopasowanie do konkretnej maszyny rolniczej pomoże w zamontowaniu, nawet jeżeli czas jest na wagę złota.

Jakie części pługa 4 skibowego znajdziesz w naszej ofercie?

Posiadamy różnego rodzaju części do pługów rolniczych – w tym także tych złożonych z czterech skib. Każdy Klient znajdzie u nas między innymi sprawny lemiesz pługa 4 skibowego, odkładnia, pierś czy płoza. Wszystkie produkty pochodzą od cenionych i sprawdzonych producentów, których jakość potwierdzają pozytywne opinie naszych dotychczasowych Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem części do pługa 4 skibowego oraz kontaktu w razie pytań lub wątpliwości. Wskażemy na zastosowanie zaprezentowanych elementów, a także podpowiemy czy będą pasować do posiadanego przez Ciebie pługa.

pixelpixel