Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Części do pługów Overum

( ilość produktów: 33 )

Pług Overum to jedna z najbardziej cenionych maszyn rolniczych na rynku. Jego skuteczność i trwałość jest ceniona zarówno przez rolników posiadających niewielki obszar uprawny, jak i dużych farmerów działających na szeroką skalę. Aby zapewnić odpowiednią eksploatację maszyny, oferujemy wyspecjalizowane i przygotowane w oparciu o najlepsze materiały części do pługów Overum.

Przypominamy, że wszystkie części do pługa z naszego asortymentu posiadają gwarancję jakości producenta i zostały dokładnie sprawdzone już na etapie produkcji. Są dostosowane do intensywnej pracy i działania pod bardzo dużym obciążeniem.

Jakie części do pługa Overum znajdziesz w naszej ofercie?

Posiadamy wiele elementów do maszyn Overum. Części do pługa, które u nas znajdziesz to między innymi dłuta, amortyzatory koła, nakładki, lemiesze, piersi, płozy, śruby, trzymaki i wiele innych.

Wszystkie prezentowane części do pługów Overum pasują do różnych maszyn tego producenta. Charakteryzują się przede wszystkim odpornością na pracę w trudnych warunkach – również atmosferycznych. Pozwalają na działanie na bardzo twardym terenie, ułatwiając orkę nawet na dużym areale.

Szeroki wybór części do pługów Overum

Pługi Overum wymagają zastosowania najlepszych elementów zamiennych, w przypadku wyeksploatowania pierwotnie zamontowanych podzespołów. Z tego względu skrupulatnie dobieramy części do pługów Overum, oferując naszym Klientom artykuły takich firm jak np. Waryński. Posiadamy też bardzo duży wybór oryginalnych elementów produkcji firmy Overum.

Jeżeli masz wątpliwości związane z pracą tych elementów lub potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich części do swojego pługa – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który zawsze chce dbać o dobro swoich Klientów.

pixelpixel