Chat with us, powered by LiveChat
Zadzwoń do naszego Eksperta 605 501 611 (pn.-pt. 8:00-16:00) Bezpieczne zakupy online 24hDarmowa dostawa od 399 złSzybkie płatności onlineTradycja od 30 lat
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TT Technology

( ilość produktów: 125 )

W naszym asortymencie posiadamy także nowoczesne i wydajne produkty, które usprawniają w znacznym stopniu pracę na roli. Pozwalają operować ciągnikiem czy innymi maszynami rolniczymi w wydajniejszy i bardziej precyzyjny sposób. To np. kamery cofania i oświetlenie TT Technology.

Dlaczego warto mieć kamery cofania do ciągnika i wydajne lampy robocze? To elementy usprawniające pracę polową, umożliwiające działanie nawet po zmroku i w trudnych warunkach (np. operowanie maszyną między liniami wysokiego napięcia. Kamery i oświetlenie TT Technology pozwalają na pełne wykorzystanie ciągnika również w ruchu ulicznym.

TT Technology - producent oświetlenia i kamer cofania do maszyn rolniczych

Czym cechuje się oświetlenie i kamery cofania TT Technology? Przede wszystkim wydajnością w czasie pracy. Światła pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo w czasie jazdy (oznaczając m.in. obrys maszyny rolniczej), a także dają większy pogląd na sytuację, co jest istotne szczególnie przy pracy po zmroku.

Z kolei kamera ułatwia jazdę do tyłu i precyzyjne obrabianie fragmentów pola lub ustawienie urządzenia rolniczego dokładnie tak, jak jest to potrzebne. Kamery zapewniają rozdzielczość HD (i więcej), a obraz wyświetla się na dedykowanych monitorach.

Sklep z produktami TT Technology do maszyn rolniczych

Oferujemy oświetlenie i kamery od TT Technology. Znajdziesz u nas takie lampy robocze TT Technology jak światła cofania, lampy LED zespolone z dynamicznym kierunkowskazem, obrysówki czy światła do tablicy rejestracyjnej. Posiadamy też zaawansowane technologicznie kamery, monitory, zestawy do instalacji i osprzęt. Zachęcamy do zakupów!

pixelpixel